Hugo Boss Türkiye’deki 25’inci yılını ‘Beyaz Show’ ile kutlayacak

Necla DALAN

Hugo Boss; kadın ve erkek giyim, ayakkabı ve aksesuarları sunan premium segmentte küresel bir marka… Adını kurucusundan alan şirket bu yıl 100’üncü yılını kutluyor. 100’den fazla ülkede ürünleri satılan şirketin cirosu 4,2 milyar euro oldu. Şirket, genel merkezi Almanya dışında Türkiye, İtalya, İsviçre ve Polonya’daki kendi fabrikalarında üretim yapıyor

1999 yılından bu yana Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren Hugo Boss, Ege Serbest Bölgesi içindeki tekstil sanayi kampüsünde üretim yapıyor. 4 binin üzerinde kişinin çalıştığı fabrikada takım elbise, ceket, gömlek ve palto üretiliyor. Burası sadece en büyük üretim tesisi değil aynı zamanda en yüksek teknolojilere sahip.

EN BÜYÜK VE EN TEKNOLOJİK FABRİKA İZMİR’DE

Hugo Boss, bu yıl dünyada 100’üncü yılını kutlarken Türkiye’de de 25’inci yılı geride bırakıyor. Bu çerçevede İzmir’de 26 Nisan’da özel bir resepsiyonu düzenlenecek. Hugo Boss Tekstil Sanayi Genel Müdürü Arif Kaya’nın açılış konuşmasıyla başlayacak olan resepsiyon kapsamında Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nane, danışman ve girişimci Pınar Eczacıbaşı ile Korn Ferry Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Şerif Kaynar’ın konuşmacı olduğu “İş dünyasının yeni başarı kriteri: Güven” başlıklı bir panel düzenlenecek.

“GELECEĞE İNANCIMIZI VE GÜVENİMİZİ PEKİŞTİRECEĞİZ”

Panelin ardından da Beyazıt Öztürk, “İşin Sırrı” başlıklı Beyaz Show’la katılımcılarla buluşacak. Bu arada Arif Kaya, resepsiyonla ilgili yaptığı paylaşımda, kutlama resepsiyonuyla ilgili şunları söyledi:

“1999 yılından bu yana faaliyetlerini İzmir’de sürdüren Hugo Boss Tekstil Sanayi olarak, bu yıl kuruluşumuzun 25’inci yılını kutluyoruz. Bu özel ve anlamlı yılı iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve diğer dış paydaşlarımızla birlikte kutlamak ve başarılı bir geleceğe duyduğumuz inanç ve güvenimizi pekiştirmek amacıyla, 26 Nisan Cuma günü gerçekleştireceğimiz Hugo Boss BOSS Tekstil Sanayi 25. Yıl Resepsiyonu’nda görüşmek dileğiyle” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir